Збірна України з волейболу вийшла у фінал жіночої Золотої Євроліги. Українки здолали національну команду Швеції, яка є господаркою змагань.
Матч звершився з рахунком 3:0 за сетами.
У Золотій Євролізі з волейболу для України це третій фінал в історії. Обидва попередні вони виграли – у 2017 та 2023 роках.
У фіналі Україна зіграє проти збірної Угорщини. Матч відбудеться у неділю, 29 червня, о 20:00 за київським часом.