Після Угорщини збірна Німеччини з хокею на чемпіонаті світу перемогла й Австрію. Шлях до чвертьфіналу вдалося пройти завдяки голам Лукаса Райхля.

Німецька збірна з хокею після перемоги над Угорщиною одразу переключилася на наступну можливість поліпшити вихідну ситуацію в боротьбі за вихід до чвертьфіналу. Команда розпочала турнір із трьох поразок, проти США здобула перше очко, проти Угорщини — першу перемогу. У зустрічі з Австрією на колектив Гарольда Крайса чекає зовсім інший рівень.

Перший період виявився безгольовим. Згодом дві шайби залетіли за 66 секунд. Обидві команди створили кілька чудових моментів, особливо в останні п’ять хвилин першого періоду воротарі Філіпп Грубауер та Атте Толванен перебували під постійним тиском.

У другому періоді ситуація змінилася досить швидко. Тім Харніш прорвався флангом, відправивши шайбу в центр, де Леон Валлнер підставив ключку і забив 1:0 (23-я хвилина).

Німецька команда не розгубилася і відразу ж відповіла: Райхль зрівняв рахунок на 24-й хвилині. Між цими двома голами минуло лише 66 секунд. Райхель забив другий і третій голи.

Райхель у заключній третині забив свій другий гол – 3:1 (46-та хвилина). Трохи пізніше Мануель Відерер забезпечив, здавалося б, вирішальний результат (49-та хвилина), але Вінценц Рорер практично у відповідь знову повернув Австрію у гру (49-та хвилина). Незабаром після цього Райхель забив втретє (52-а хвилина), а Олександр Ель збільшив рахунок до 6:2.

Перемога над Великою Британією, як не набрала жодного очка, дасть можливість німецькій збірній пройти далі. Латвія та США не повинні вигравати свої останні два матчі в групі, щоб жодна з цих команд не витіснила німців із четвертого місця. Однак якщо Австрія програє два останні матчі проти Фінляндії та США, Німеччина все ще може обійти суботнього суперника.

Раніше Швеція розгромила збірну Італії.

Категорії: Хокей