Велика Британія зіграє з Норвегією на стадіоні O2 Arena у Празі 20 травня у групі A. У цьому матчі вирішується доля обох команд, адже результат визначить, чи колективи залишаться в еліті.

Збірна Великої Британії з хокею

Британський колектив відомий своєю стійкою та стратегічною грою, намагатиметься використати свою номінальну домашню перевагу та палку підтримку місцевої публіки. Гравці команди ретельно тренуються, зосереджуючись на вдосконаленні своєї тактики та гри на результат.

Британці програли усі зустрічі на чемпіонаті світу 2024. Все ж з командою Данії вдалося поборотися та закинути у підсумку три шайби, але колектив Team GB (прізвисько Великої Британії) програв.

Збірна Норвегії з хокею

Національна команда Норвегії з хокею має перевагу у три очки. У колективи є історія сильних виступів на міжнародних турнірах, норвезька команда буде прагнути підтвердити своє домінування і здобути вирішальну перемогу. Їхні гравці відомі своєю швидкістю та точністю – рисами, які вони, безсумнівно, продемонструють у цьому вирішальному матчі.

Чемпіонат світу 2024 року для норвежців не є надто вдалим. Команда перемогла Данію, що є єдиним тріумфом для «Полярних ведмедів» (Isbjørnene – норвезькою, прізвисько колективу).

Прогноз на матч Велика Британія – Норвегія

Велика Британія має шанс залишитися на ЧС із хокею, але він мізерний. Команда за показниками програє за закинутими шайбами.

Хокеїсти Isbjørnene все ж є фаворитами зустрічі. Команда шведа Йоганссона Тобіаса створить більше моментів та здатна закинути понад 3 шайби.

Основана – перемога 2 в основний час за 1,53

Рекомендована – Тб 5 за 1,81


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *