Мірча Луческу розповів, наскільки війна, яку розв’язала Росія вплинула на футбол в Україні.    

Румунський тренер Мірча Луческу оголосив рішення стосовно відставки з посади керманича “Динамо” і завершення кар’єри. Подробиці він повідомив 3 листопада на пресконференції після матчу з “Шахтарем”.

Фахівець зазначив, що 15 років віддав футболу України. Він попрощався з гравцями.  

“Усьому є початок і кінець”, — сказав після гри Луческу.

Тренер взяв на себе відповідальність за останні результати команди. Він пояснив їх великою кількістю кадрових змін, що відбулися в “Динамо” у зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну.

Луческу наголосив, що з самого початку війни він увесь час був із командою. Румунський фахівець взяв відповідальність за останні результати на себе.

“Дякую всім. Дякую футболу українському. Дякую Україні за ці 15 років”, — додав тренер.

Мірча Луческу біографія 

Мірча Луческу народився 29 липня 1945 року у Бухаресті. Значну частину своєї кар’єри гравця він провів у столичному румунському клубі “Динамо”. Грав на позиції нападника. Також виступав за клуби “Штіїнца” та “Корвінул”. Перший трофей у статусі тренера Луческу здобув у сезоні 1985/86 — Кубок Румунії.

Все ж найбільший внесок він зробив під час своєї тренерської діяльності. Перший досвід здобув з тими командами, за які грав – “Корвінул” та “Динамо”. З 1981 по 1986 роки очолював збірну Румунії.

Особливий досвід Мірча Луческу отримав в Італії, коли тренував клуби “Піза”, “Брешія”, “Реджина”, “Інтер”. 

Найвагоміших результатів фахівець досяг саме в Україні. З 204 по 2016 рік він тренував донецький “Шахтар”. Вісім разі з клубом він здобував чемпіонство в Україні та виграв Кубок УЄФА.

У київському “Динамо” як тренер Мірча Луческу почав роботу у 2020 році. З командою він одного разу виграв чемпіонат України з футболу.

Нагадаємо, у червні “Карпати” залишили 15 футболістів. Поява тренера Мирона Маркевича змінила клуб зі Львова.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *