У вівторок, 18 липня, на Муніципальному футбольному у Ракові футбольний з Ченстохова прийме футболістів естонської “Флори”. Для обох команд це перший матч європейського сезону.

“Ракув”  

В останніх шести матчах у всіх турнірах “Ракув” здобув дві перемоги, двічі зіграв внічию і двічі програв. За цей час команда забила 12 і пропустили 11 м’ячів, забивши першими в одному з шести матчів. 

Останніми роками клуб демонструє непогані результати. Команда дотримується атакувального стилю гри. 

“Флора”

В останніх шести матчах “Флора” виграла два, зіграла внічию три і програла один. За цей період вони забили дев’ять і пропустили три, причому в одному з шести матчів забили першими. 

Гості перебувають у розпалі безпрограшної серії, адже за останні 331 хвилину гри у всіх турнірах вони не пропустили жодного суперника. “Вапрус” був останньою командою, яка забивала “Флорі” в червневому матчі Мейстріліги.

Прогноз на матч “Ракув” – “Флора”   

Востаннє “Флора” грала на європейській арені в Лізі Конференцій 2021/2022, коли вилетіла на груповому етапі. Господарі мають перевагу в атаці та повинні здобути перемогу.

Тотал більше 2,5

Нагадаємо, перші матчі відбулися у червні. Зокрема, цікавим виявилося протистояння клубу “Будучность” з Чорногорії з ісландським “Брейдабліком”.    


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *