Найдосвідченіший “динамівець” повертається до рідного клубу. Президент “Динамо” Ігор Суркіс назвав це шансом для тренерського штабу змінити ситуацію у команді на краще та показати результат.  

Футболіст Андрій Ярмоленко повертається в київське “Динамо”. Відео перемовин з власником клубом Ігорем Суркісом опублікував офіційний Telegram.

Футболіст підписав новий контракт, який розраховано на два роки. Він повертається у статусі вільного агента.

Президент “Динамо” Ігор Суркіс позитивно оцінив подію. Він висловився стосовно повернення до рідного клубу одного з найкращих та ефективніших футболістів гравців в історії українських чемпіонатів. Він назвав це рішення ознакою того, що клуб посилиться в атаці. Саме досвід Ярмоленка дозволить команді досягти результатів та успіху. 

«Передусім, хочу зазначити, що ми керувалися спортивною складовою даного трансферу”, – повідомив Суркіс.

Президент київського клубу наголосив, що тренерський штаб тепер повинне скористатися досвідом одного з найкращих футболістів. Саме його знання та професійні навички дозволять флагману українського футболу повернути втрачену славу.  

Кар’єра Андрія Ярмоленка

Українець виступав за “Динамо” з 2006 до 2018 року. Форвард разом із клубом тричі перемагав у чемпіонат України. Згодом він виступав за дортмундську “Боруссію” та лондонський “Вест Хем Юнайтед”. Також грав за “Аль-Айн”. Він є капітаном збірної України з футболу та одним із найдосвідчених гравців національно команди.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *