“Біло-зелені” зобов’язані пройти другий кваліфікаційний раунд Ліги конференцій, адже суперники виявилися досить слабкими. 

У штаб-квартирі УЄФА 21 червня відбулося жеребкування другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій-2023/2024, який визначив потенційного суперника полтавської “Ворскли”. 

“Біло-зелені” гратимуть з трьома клубами за можливість виходу до групового етапу турніру. Перші результати жеребкування демонструють, що команді цілком під силу здолати перших конкурентів.  

Українці очікуватимуть на переможця пари ДАК 1904 (Словаччина) — “Діла” (Грузія). Саме з однією з цих команд полтавці зіграють у другому кваліфікаційному раунді. Першу гру полтавська команда проведе проти словацького або грузинського колективу на домашньому стадіоні 27 липня, другий матч — на виїзді 3 серпня.

Квоту України в Лізі конференцій-2023/2024 мають також й київські “динамівці”. Клуб з української столиці розпочинає боротьбу у третьому кваліфікаційному раунді. Жеребкування відбудеться 24 липня, матчі — 10-го та 17 серпня.

“Ворскла” розпочинає боротьбу у другому кваліфікаційному раунді раніше. Матчі заплановані на — 27 липня та 3 серпня.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *