Поява легендарного українського тренера Мирона Маркевича вплинула на ігрову схему “левів”.

 

Мирон Маркевич очолив “Карпати” Львів й одразу почалися глобальні перестановки. Клуб вирішив припинити співпрацю з 15 футболістами. Контракти не були пролонговані з Книшем, Бобком, Горбуновим, Хобленком та Тлумаком. Також команду залишили ще десять гравців: Льопка, Дуць, Приймак, Тарануха, Болденков, Лень, Махнєв, Климець та брати Когути. Про це йдеться на офіційному сайті колективу.

Тренерський штаб після відповідних консультацій ухвалив рішення відмовитися від послуг й орендованих гравців. Зокрема, це стосується Юрія Тлумака (9 матчів, 1 гол у минулому сезоні), Сергія Горбунова (2 матчі), Івана Бобка (6 матчів, 2 голи), Олексія Хобленка (7 матчів, 1 гол), Данила Книша (5 матчів). Усі футболісти виступатимуть за клуби, з якими у них діють контракти.

Юрій Тлумак подякував усім за минулий сезон. Він перепросив у вболівальників за невиправдані надії, адже колектив так й не вийшов у вищий дивізіон української першості. З його слів, підтримка з боку вболівальників відчувається.

Він зазначив, що залишає колектив із відчуттям невиконаної справи. З його слів, робота велася заради спільної мети, а минулий сезон подарував чимало емоцій та вражень.

Не виступатиме у новому сезоні й Ігор Дуць. Він є одним із тих футболістів, які  відіграли без замін у всіх 22 поєдинках сезону. Захисник за цей час забив три голи. Завершення війни в Україні він назвав головним чинником.

Владислав Приймак також залишає львівський клуб. Опорник, який також діяв на полі на позиції центрального захисника, зіграв 38 матчів і відзначився п’ятьма голами.

Футболіст назвав найяскравішим моментом карпатівської кар’єри осінь 2021-го. Тоді після трьох поразок поспіль клуб згодом видав 13-матчеву переможну серію у Другій лізі.

Ростислав Тарануха вирішив також залишити “Карпати”. Він є найкращим бомбардиром клубу у минулому сезоні. Футболіст відзначився шість разів і додав до свого активу й три гольові передачі. Ростислав ухвалив рішення більше не виступати за львівську команду за сімейними обставинами. Зі слів гравця, йому не вистачатиме яскравої атмосфери Львова та підтримки вболівальників: “Життя у Львові асоціюватиметься з позитивом та комфортом.

Поява Мирона Маркевича у “Карпатах” вплинула на ігрову схему, яка буде використовуватися у майбутніх матчах. Тренерський штаб не зможе використовувати футболістів, які не підходять для її реалізації. Вже не є гравцями “левів” Олександр Климець (16 матчів), Валерій Болденков (30 матчів, 2 голи), Роман Льопка (13 зіграних матчів, 11 пропущених голів), Дмитро Махнєв (16 матчів, 1 гол), Олег Лень (15 матчів, 1 гол), Іван Когут (21 матч, 1 гол) та також нападник Микола Когут (17 матчів).

  


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *