Герой захищав Ірпінь, Сєвєродонецьк, звільняв Харківщину та брав участь у боях за Бахмут.

Спортсмен Олександр Гречаник загинув 4 червня у боях з російськими загарбниками на Харківщині. Про це інформує Новокалинівська міська рада.

Він мав звання штаб-сержант. Захисник служив у 8 полку спеціального призначення ССО ім. Князя Ізяслава Мстиславича та отримав псевдо “Грек”. Загинув герой у населеному пункті Гатище.

Олександру Гречанику не бракувало сміливості. Він до останнього боронив рідну Батьківщину. Спортсмен був вірний українському народу та військовій присязі. Герой загинув в бою за Україну, її незалежність та свободу, захищаючи життя кожного з нас. 

“Схиляємо голову в глибокій скорботі”, – йдеться у дописі.

Україна втратила одного з найкращих синів. Без батька залишилися 19-річна донька та 2-річний син.

Генерал-майор ЗСУ Сергій Кривонос та колишній Народний депутат України Володимир Парасюк були присутні на похороні. Поховали Олександра Гречаника на Вінниччині, у селі Ільківка.

Біографія Олександра Гречаника

Народився Олександр Гречаник 10 листопада 1977 року у місті Самбір. Він проживав у населеному пункті Новий Калинів. Службу в армії проходив на острові Майський, тому мав справжній вишкіл “морських котиків”. Закінчив факультет психології Миколаївського університету. Працював на керівних посадах, а також  тренером у львівських спортивних закладах, оскільки був бойовим плавцем.

Олександр з перших днів масштабного вторгнення російських військ пішов добровольцем у Збройні Сили України. Він був направлений саме у ССО. Боєць захищав Ірпінь, Сєвєродонецьк, звільняв Харківщину, брав участь у боях за Бахмут.

Нагадаємо, у травні стало відомо, що загинув український хокеїст і тренер Олександр Хміль. Смертельні поранення він отримав у бою поблизу Бахмута.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *