Рига, Латвія, “Арена Рига”, 14/05/2023.

Обидві команди вирішують різні завдання  у групі В, але завдяки лініям нападу можна очікувати гольову феєрію.   

Збірна Норвегії з хокею

Збірна Норвегії з хокею доволі потужно розпочала світову першість. Скандинави змогли швидко повести у рахунку з національною командою Казахстану. Все ж рахунок втримати не вдалося й по булітах колектив програв. Очевидно, що команді під силу продемонструвати значні успіхи у подальших матчах.

Все ж, якщо говорити щодо шансів команди пройти далі, то це буде нелегко. саме у сьогоднішньому матчі вирішуватиметься подальша доля колективу стосовно найвищих позицій у турнірній таблиці групи В.

Очевидно, що збірна шведського тренера Тобіаса Йоханссона буде боротися за право залишитися на наступний сезон у еліті. Останнє місце у групі не дає можливість виступати у наступній світовій першості.

Збірна Швейцарії з хокею

Швейцарці зуміли продемонструвати свій високий рівень зі збірною Словенії з хокею. Колектив здобув перемогу з рахунком 7:0. 

Команда вважається потужним середняком, який зіпсувати нерви лідерам. Можна сказати, що збірна Швейцарії з хокею н цьому чемпіонаті може влаштувати сюрпризи. У матчі з норвежцями вони є фаворитами.

Прогноз на матч Норвегія – Швейцарія з хокею 

Обидві команди здатні закинути велику кількість шайб. Швейцарці, ймовірно, здобудуть перемогу, але норвежці не повинні залишити лід без забитих голів.        

Тотал більше 5


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *